Teknik Servis

Başlangıçta elektrik otomasyon ve pano montajı taahhüt işleri yapan firma Daha sonra Kocaeli .MAS Daf pompa Hidrofor- Maktek kombi –Hıcon Klima - Arıston Kombi Kazan - Termo Isı Eko Star Brülör - DÇD Baltur Brülör - Termo Teknik Kombi yetkili servislik hizmetini vermeye devam etmektedir elektrik otomasyon işleri yapan firma hizmet alanı daha çok ısıtma ve soğutma sistemlerine yöneltmiştir.

Satış

Kombi, klima, brulör, hidrofor satış ve servisi ile ihtiyaçlarınızı karşılamak için yanınızdayız.

Şirketimiz güven kazanmayı tüm diğer kazançların üstünde tutar. Bizce sürdürülebilir başarının en temel öğesi ve kurum kültürümüzün en önemli değeri; çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın, müşterilerimizin ve toplumun bize olan güvenidir. Aynı şekilde satış ve satış sonrasında, desteklerimizle her türlü soru ve sorunlarınızda yanınızdayız.

İnşaat

Emka İnşaat olarak, imza attığımız projeleri global anlamda yaratıcı ve yenilikçi eserler olarak tasarlarız. Konseptten mimariye, sunulan yaşam standartlarından ek hizmetlere kadar her aşamada bu anlayışla hareket ederiz. Hayata geçirdiğimiz her projede en son teknolojileri uygularız ve oluşturduğumuz yaşam alanlarında en yüksek kalite standartlarını sunmayı hedefleriz.